автор: Лия Петрова
В еп. 60 си говорим за специалното във всеки един от нас. 

Архитект по образование, но не и по призвание, Жаклин Гочева-Кайл ни разказа за начина, по който се запознава с модата и дизайна на дрехи. ,,Всичко започна от сватбената ми рокля", споделя тя. 

Слушайте епизода сега, за да разберете повече за модния бранд на Жаклин - JGK, както и повече за страстта към семплия минимализъм, за първите ѝ стъпки в модата, за трудния начин да скриеш един шев и за това как се открива перфектната коприна. 
 
За автора на визията този епизод:

Лия Петрова е на 21 г., от Бургас. Вярва, че изкуството под всякаква форма е жизненоважно за обществото и за човека като личност. От малка следва своята страст и се посвещава на изкуството. Занимава се с рисуване, живопис, танци и фотография. Понастоящем е студент в НБУ. „Избрах да продължа да следвам сърцето си и да се опитам да покажа както на себе си, така и на останалите, любовта ми към визуалните изкуства и моите интерпретации, вдъхновени от житейския ми опит досега", споделя тя. 

За предаването:
 

Започна радио рубриката “Хубава работа”, излъчвана на живо всяка сряда в предването Дарик Кафе по Дарик радио - неформален разговор със специален гост за ежедневните трудности, щастие и уроци в динамичната реалност на съвременният работещ българин. Очаквайте срещите с непринудени истории и актуалните работни и личностни теми на българите в активна професионална възраст. Автор и водещ на предаването е Олга Василевска, управител на MW LOGISTICA.



Еп. 60, Хубава Работа в Дарик Кафе - 02.05.24








*Публикуването на илюстрацията е с разрешение на автора и права за разпространение според Creative Commons-Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International (CC-BY-NC-SA). Това означава, че можете да я споделяте, но с кредит към автора, включително и при промяна или адаптация на илюстрацията. Илюстрацията не може да се ползва с комерсиални цели.